تهیه آذوقه برای خانواده‌های نیازمند

26 مهر 95

تهیه آذوقه نوبت پاییز

همانند سال‌های گذشته، هیئت حضرت قائم در صدد است تا پس از آذوقه‌های شب عید و ماه رمضان، آذوقه نوبت سومِ شصت و یک خانواده نیازمند را خریداری و توزیع نماید. وضعیت اسفبار این خانواده‌ها به حدی است که پس از بررسی‌های مستمر، همچنان به نان شب، محتاج و به شدت مستحق دریافت آذوقه تشخیص داده شده‌اند، آذوقه هر خانواده در بسته‌هایی تهیه و توزیع می‌شود. فهرست اقلام هر بسته آذوقه در زیر آمده و بسیار تلاش می‌شود که اجناس، با کیفیت مطلوب و هزینه پایین تهیه گردد. شما نیز می‌توانید با کمک نقدی خود در این کار خیر مشارکت داشته باشید.

فهرست اقلام هر بسته: گوشت، مرغ، برنج، روغن خوراکی و سرخ‌کردنی، قند، شکر، رب گوجه‌فرنگی، عدس، نخود، لپه، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، شوینده، حلوا شکری، پنیر، سویا، ماکارونی و چای

برای کمک می‌توانید از گزینه‌های سهم شما استفاده کنید. البته مبلغ کمک را می‌توان به دلخواه تنظیم کرد.

حداقل مشارکت شما می‌تواند دعوت کردن دیگران به مشارکت در این کار باشد.

همچنین می‌توانید مبلغ مورد نظرتان را به کارت زیر واریز نمایید:

به نام امیرمحسن کریمی‌مجد
6395-9911-2657-6750

لازم به ذکر است که از طریق شماره‌گیری کد USSD زیر می‌توانید به راحتی کمک نقدی خود را به حساب هیئت واریز کنید

17 آبان 95

گزارش تهیه آذوقه نوبت پاییز

از همه کسانی که در تهیه آذوقه نوبت پاییز مشارکت مالی کردند یا به دوستان خود جهت مشارکت اطلاع رسانی کردند صمیمانه سپاسگزارم.

به لطف خدا مبلغ ۱,۳۶۷,۰۰۰ تومان برای تهیه آذوقه نوبت پاییز جمع آوری شد. البته، هزینه خرید اقلام آذوقه رقمی در حدود ۱۳ برابر این مبلغ بود که توسط هیئت قائم تهیه گردید. آذوقه ها در دو نوع بسته بندی دو و سه نفره و به تعداد حدود ۵۰ بسته از هر نوع تهیه شد که مبلغ ۱۵۰ هزار تومان مذکور در این صفحه مربوط به بسته های دو نفره بوده است.